O firmě

 

Naše společnost je výrobcem certifikovaných kosmetických a veterinárních přípravků pro koně, psy a kočky české obchodní značky Eliott®. Jsme tu pro Vás již od roku 2004 a přinášíme profesionální kvalitu originálních receptur. Naším cílem je maximálně přispět k ochraně zdraví Vašich zvířat.

 

Všechny produkty značky Eliott® nesou označení ad us. vet. a jsou schváleny Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně (ÚSKVBL). Certifikace ad us. vet. znamená v překladu: „pro veterinární potřebu“. Je to certifikace výrobků, které jsou vyráběny v souladu se zákonem č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a souvisejícími předpisy, zejména s vyhláškou č. 290/2003, o veterinárních přípravcích a veterinárních technických prostředcích.

 

Výroba probíhá v přísném režimu “správné výrobní praxe“ v nadstandardních podmínkách shodných s výrobou léčiv s využitím moderního řídícího systému homogenizace. Tyto podmínky zajišťují stabilní a vysokou jakost finálních veterinárních přípravků a zajišťují jejich vysokou účinnost po doporučené aplikaci při ošetřování zvířete. Veškeré vstupní suroviny a materiály jsou před výrobou kontrolovány firemní laboratoří a teprve po vyhotovení interních propouštěcích dokladů předány do výroby ke zpracování.

GMP-1024x197

 

 

  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení