O firmě

 

Naše společnost je výrobcem certifikovaných kosmetických a veterinárních přípravků pro koně, psy a kočky české obchodní značky Eliott®. Jsme tu pro Vás již od roku 2004 a přinášíme profesionální kvalitu originálních receptur. Naším cílem je maximálně přispět k ochraně zdraví Vašich zvířat.

 

Všechny produkty značky Eliott® nesou označení ad us. vet. a jsou schváleny Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně (ÚSKVBL). Certifikace ad us. vet. znamená v překladu: „pro veterinární potřebu“. Je to certifikace výrobků, které jsou vyráběny v souladu se zákonem č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a souvisejícími předpisy, zejména s vyhláškou č. 290/2003, o veterinárních přípravcích a veterinárních technických prostředcích.

 

Výroba probíhá v přísném režimu “správné výrobní praxe“ v nadstandardních podmínkách shodných s výrobou léčiv s využitím moderního řídícího systému homogenizace. Tyto podmínky zajišťují stabilní a vysokou jakost finálních veterinárních přípravků a zajišťují jejich vysokou účinnost po doporučené aplikaci při ošetřování zvířete. Veškeré vstupní suroviny a materiály jsou před výrobou kontrolovány firemní laboratoří a teprve po vyhotovení interních propouštěcích dokladů předány do výroby ke zpracování.

GMP-1024x197

 

 

  

 

Zpět do obchodu